January 21, 2019

HÜDA PAR Şanlıurfa adaylarından köy ziyaretleri

  • 8 Aylar önce
  • 0


HÜDA PAR Şanlıurfa milletvekili adayları Emin Güneş ile Abdullah Özkınacı, seçim çalışmaları kapsamında Halfeti şehir merkezi ve Büyükşehir Yasası ile birlikte mahallelere dönüşen köyleri ziyaret ederek, destek talebinde bulundular.

HÜDA PAR Şanlıurfa Milletvekili Adayı Emin Güneş, partililerden oluşan heyet ile birlikte Halfeti’nin Ağveren, Kalkan (Kalhan), Talikan (Özmuş), Birecik’in Sumaklı köyünde halkla buluştu.

Ziyaretine ilişkin açıklama yapan Güneş, “Halfeti ve Birecik ilçelerimizdeki halkımıza HÜDA PAR’ın amaç ve gayelerini anlattık. Özellikle köylerde çok samimi bir ortam oluştu. Genel olarak halkımızın teveccühünü müşahede ettik. 24 Haziran seçimlerinde kendilerinden destek talebinde bulunduk.” dedi.

HÜDA PAR Şanlıurfa milletvekili adayı Abdullah Özkınacı ise şunları söyledi:

“Şu an üyelerimiz ile kapı kapı dolaşarak partimizin amaç ve gayesini halkımıza anlatıyoruz. Çok güzel geri dönüşler alıyoruz. Halkımızın, acilen HÜDA PAR’ın plan ve projelerine ihtiyacı var. Bu günkü ziyaret gerçekten çok olumlu ziyaretti.  Halkımızın bu olumlu tavırlarının sandığa da yansıyacağından şüphemiz yoktur.”

 Önceki «
Sonraki »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir