January 21, 2019

HÜDA PAR adaylarından ev ziyaretleri

  • 8 Aylar önce
  • 0


HÜDA PAR Şanlıurfa milletvekilleri adayları Lokman Yalçın ile Mustafa Koç, seçim çalışmaları kapsamında Akçakale’de bazı ziyaretlerde bulundular.

HÜDA PAR adayları Yalçın ve Koç, iftar sonrası ilçe teşkilatı yönetimi ile birlikte Saramda aşiretine mensup ailelerden Kurt, Aykurt ile Aydoğdu ailelerini ziyaret ettiler.

HÜDA PAR’ın parti programını, hedef ve amaçları hakkında aileleri bilgilendiren adaylar, 24 Haziran seçimlerinde destek talebinde bulundular.

Kurt ailesi adına HÜDA PAR adaylarını karşılayan İdan Kurt, memnuniyetleri dile getirerek ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Aydoğdu ailesini de ziyaret eden adaylar mahalle muhtarı Salih Aydoğdu ve kanaat önderi olan babası Hacı Ali Aydoğdu karşıladı.

Ailenin ileri gelenlerinden Kanaat Önderi Ali Aydoğdu, HÜDA PAR heyetine; “Sizler, Allah (Celle Celaluhu) yolundasınız. Allah, kendi yolunda olanlara yardım edendir. Rabbim sizinle olsun. ” dedi.

HÜDA PAR Şanlıurfa milletvekili adayı Lokman Yalçın, misafirperverliklerinden dolayı Kurt, Aykurt ile Aydoğdu ailelerine teşekkür ederek, seçim çalışmaları kapsamında ev ziyaretlerinin süreceğini belirtti. Önceki «
Sonraki »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir