January 21, 2019

AK aday İsmail Tosun Suruç’ta

  • 8 Aylar önce
  • 0


AK Partinin en genç Şanlıurfa Milletvekili adaylarından İsmail Tosun, Şanlıurfa il genelinde seçim çalışmalarını sürdürüyor.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı İsmail Tosun, seçim çalışmalarını gündüz Suruç ilçesi kırsalında sürdürürken, sahur vakti de Şanlıurfa’nın Haliliye ilçe Devlet Hastanesi ek binasında yatan hastaları ve hasta yakınlarını ziyaret ederek, geçmiş olsun dileklerini iletti.

Daha sonra; Kanaat Önderlerimizden Kadir’i Tarikatı Şeyhi, Şeyh Hüseyin Uçar’ı ziyaret edilerek hayır duası alındı.

Genç Milletvekili adayı Tosun, seçim çalışmaları kapsamında Suruç Dolunay Köyünü ziyaret ederek, köy halkı ile birlikte iftar edip, sonrasında uzun uzun sohbet etti.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı İsmail Tosun, Suruç Akören Köyü ve Küçük Ziyaret Köylerini ziyaret ederek köy sakinleri ile 24 Haziran seçimleri konusunda sohbet etti. Fikir alış verişinde bulunarak seçim günü sandık başına giderek Cumhurbaşkanlığı seçiminde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve Milletvekili seçimlerinde de AK Partiye oy vermeleri ricasında bulunuyor.

24 Haziran’da Cumhurbaşkanımıza ve AK Partiye oy vermenizi istiyoruz

Her gittiği yerde AK Parti hizmetlerini anlatan genç aday İsmail Tosun, “Sadece sağlık yatırımlarını görmezden gelmesek bile AK Partiye oy vermemize yeter. Çünkü AK Parti hükümetleri olarak insanımıza verdiğimiz sağlık hizmetini devletin sağladığı bir lütuf değil, bir hakkın teslimi olarak görüyoruz. AK Parti iktidarından önce hastahane kapılarında uzayıp giden kuyruklar vardı. Parası olmayanların hastahane kapılarından geri çevrildiği, bebeklerin ve cenazelerin rehin tutulduğu bir Türkiye vardı. Artık o günleri ülke olarak geride kaldı. Devlete ait Hastahaneler tek çatı altında toplandı. Özel kuruluşlardan yararlanma imkânı getirildi. AK Parti iktidarında kamu veya özel demeden Hastahanelerin kapısı herkese açıldı. Rehin kalmalar, senet vermeler ortadan kalktı. Bu konuları büyüklerimiz, yaşlılarımız çok iyi bilir. Sadece bunları düşünsek bile AK Partiye ve partinin başındaki kurucusu olan Recep Tayyip Erdoğan’a oyunu vermelidir. Bizde sizlerden 24 Haziran’da Cumhurbaşkanımıza ve AK Partiye oy vermenizi istiyoruz” dedi.

 

   • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin
  • linkedin
Önceki «
Sonraki »

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir